חייג אלינו
רוצה להיות זכיין?
מלאו פרטים וקבלו הצעות מהרשתות המובילות בישראל
מעוניין בחיפוש רשתות או הזדמנויות עסקיות? לחץ כאן
רוצה להיות זכיין?
מלאו פרטים וקבלו הצעות מהרשתות המובילות בישראל
מעוניין בחיפוש רשתות או הזדמנויות עסקיות? לחץ כאן

תהליך קבלת זיכיון

תהליך הרישום והליווי הראשוני

אם ברצונך להיות זכיין של רשת מובילה בישראל הגעת למקום הנכון. מהרגע בו יצרת איתנו קשר, אנו מתחייבים לתהליך הטוב והמותאם ביותר עבורך. תוך זמן קצר נציג מטעמנו יחזור אליך לבירור פרטים והבנה באיזה תחום עסק ברצונך להיות זכיין. אנו קובעים פגישה מסודרת בה אנו בודקים מהן הדרישות שלך מן העסק, מהי מידת החופש שתרצה בקביעת החלטות בעסק אותו תקים, מהי מידת ההשקעה והתקציב אותו תרצה להשקיע ועוד. לפי פרמטרים אלה אנו נוכל יחד לחשוב ולגבש את התחום המתאים ביותר עבורך לזכיינות, בין אם מדובר בזיכיון מזון או אופנה, ומשם נוכל לצמצם את האפשרויות ולמצוא את הרשת הספציפית אליה כדאי לך ביותר להצטרף.

לאחר שנבחרה הרשת הטובה והמותאמת ביותר עבורך לזכיינות, אנו מתאמים פגישת הכירות עם נציג מטעם החברה המזכה. אנו בודקים יחד כי תחומי העניין והכישורים של הזכיין תואמים את מדיניות הרשת המזכה, ושני הצדדים בודקים האם תהליך וחוזה הזכיינות מתאים להם.

בהמשך אנו מסייעים בבדיקת כדאיות כלכלית, סיוע במשא והמתן עם הרשת המזכה לקראת רכישת הזיכיון, אנו מסייעים בגיוס מימון עבור פתיחת והקמת הסניף ומלווים עסקית את בעל הזיכיון עד שהוא עצמאי לחלוטין.

אנו תמיד שומרים פינה חמה עבור כל הזכיינים שבוחרים בנו לסיוע בתהליך רכישת זיכיון, ומסייעים ככל הניתן בכל שלב בתהליך על מנת שתימצא ההתאמה הטובה ביותר.

למה אצלנו ?

החברה לפיתוח זכיינות פועלת בתחום שנים רבות ובעלת ניסיון רב ועשיר בכל תחומי הזיכיון אותה היא מציעה: בתי קפה ומסעדות, ברים, מזון מהיר, גלידריות, מותגי אופנה, הנעלה ועוד.

התהליך רכישת זיכיון הינו מורכב ודורש התעמקות רבה בפרטים. הדבר החשוב ביותר בעת רכישת זיכיון הינו לוודא כי אכן רכשתם זיכיון בתחום/עסק בו יש לכם את הכלים והיכולת להצליח ביותר.

אז למה לבחור בנו לתהליך?

·         התחלת תהליך ללא התחייבות- אנו מסייעים לזכיין למצוא את מקומו בעולם הזכיינות ללא התחייבות, תוך ניסיון לתת את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר- וכל זה ללא התחייבות על חתימת חוזה עתידי.

·         יעוץ מקצועי וליווי אישי- הליווי שלנו את הזכיין הינו מן הרגע הראשון, אנו שם לסייע בכל הקשיים והמורכבויות שברכישת זיכיון, תוך נתינת יחס חם ואישי. אנו מומחים בכל הקשור למימון, ייעוץ משפטי ובדיקת כדאיות כלכלית וכל זאת בזכות הניסיון שצברנו בעולם הזכיינות

·         ניסיון רב- בהמשך לסעיף הקודם, הקמנו עשרות עסקים בשנים באחרונות ברשתות המובילות ביותר בישראל. אם גם אתם רוצים להצטרף להצלחה, ולעבור את תהליך רכישת הזיכיון באופן החלק וטוב ביותר, מוזמנים לפנות אלינו!

בקשה למידע עבור: